KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088072
nr 1408 8072
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, -48. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 48x41cm
Kondition: lös ram
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:10:59
19/7 14:43:30
19/7 19:21:28
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman